Máte dotaz?
E-mail: info@netnakup.cz, Tel.: 720 278 200 (Po-Pá 8:00-16:30)

Informativní stránky o alkoholu

09.08.2011

Už je to nějaká doba, co jsme pro vás vytvořili ministránky o whisky, rumu a tequile. Nyní náš tým připravil smršť informačních webů i pro ty, kteří zrovna nejsou nadšenci jak whisky, rumu, tak ani tequily.

Máte rádi nezaměnitelnou chuť ginu a rádi byste se dozvěděli něco o jeho původu, o nejznámějších značkách a koktejlech, které si z něj můžete namíchat? Potom zavítejte na nový web eGin.cz

Jestliže patříte mezi milovníky řecké Metaxy, navštivte stránky eMetaxa.cz a zjistětě si vše o Metaxe, o její nejdražší a nejluxusnější Metaxe AEN a také něco o míchaných nápojích, které si můžete z Metaxy připravit.

Obdivujete temnotu starodávných i nových koňaků? Podívejte se, jak se historicky vyvíjel a vyráběl a z jakých kategorií si dnes můžeme vybrat ten pravý koňak pro nás, či vaše známé. To vše najdete na nové informativní stránce eKoňak.cz

V poslední řadě jsme pro vás připravili dva weby o vodce. Jeden je nazván iVodka.cz, na kterém naleznete vše o vodce obecně, o její historii, výrobě a také informace o vodce vyráběné u nás.

Druhá je zaměřen na skandinávský stát Finsko, na němž se zrodila jedna z nejlepších vodek světa. Navštivte web finskavodka.cz a zjistěte si, jak je na tom Finlandia vodka a Koskenkorva nejen ve Finsku, ale také ve světě.