Máte dotaz?
E-mail: info@netnakup.cz, Tel.: 720 278 200 (Po-Pá 8:00-16:30)

Taneční podložka USB pro PC

Taneční podložka USB pro PC
 • Výrobce: Nezadán
 • Kód zboží: D0770
 • Dostupnost: skladem 2 ks, do vyprodání zásob
 • Cena:
  340 Kč 306 Kč (10% sleva)
  sleva platí ještě
  (253 Kč bez DPH)
 • Přidat do seznamu přání
 • Přidat ke srovnání

Okořeňte svou party o taneční zábavu spojenou se soutěžením. Díky této taneční podložce, která je kompatibilní se širokou škálou tanečních her, si užijete nekonečné hodiny úžasné zábavy. Jedná se o kompromis mezi pořízením softpadu a hardpadu. Vyjímatelné odpružení podložky je natolik pevné, že poskytuje pocit tance na hardpadu a zaručuje kvalitní výkony i pokročilým tanečníkům. Robustní pevná výplň umožňuje rychlé odrazy a tedy tanec na skladby nejvyšší složitosti. Pad je lehký a zejména v rozložené podobě velice skladný. Podložka je vhodná jak pro začátečníky i pro pokročilé a snese vyšší zátěž. Podložka je částečně odpružena a tedy vhodná pro časté použití, malé děti atd.

Vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. StepMania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play).

K podložce přibaleno CD s instalátorem programu Stepmania 3.9 (pro Windows) s 213 písničkami. Velice snadná instalace a rozšiřování o další hudbu. Software pro připojení k PS/PS2, Wii, XBOX, GC je nutné zakoupit zvlášt.

Kompatibilita: PS/PS2, Xbox, GC a Wii a PC (USB)

Ušetřete 10% na veškerém zboží z této kategorie. Časově omezená akční nabídka jen do vyprodání zásob!

Nový dotaz