Česká republika

Alkoholix.cz - nový eshop s alkoholem

Internetový obchod Alkoholix.cz je od 20.4. novým na trhu a za krátké období může nabídnout širokou škálu sortimentu. Naše zboží je tím nejkvalitnějším na trhu. Základní členění eshopu Alkoholix.cz zahrnuje všechny známé druhy lihovin, likérů, piv a ciderů. Dále jsou zde příležitosti, které vás navedou a inspirují k tomu pravému dárku, či letnímu osvěžení.

Drobnější sekce jako exotické druhy alkoholu, limitované edice toho nejluxusnějšího pití, popř. whisky rozdělena jako bourbon, blended a single malt, či jako americká, irská, skotská nebo japonská. Vyčnívejte mezi přáteli a přečtěte si v sekci deníček naše články, které vám prozradí spoustu o historii jednotlivých druhů alkoholu. Poté už bude samotný výběr alkoholu snadnější. Mezi základní kategorie patří samozřejmě gin, rum, tequila, vodka či whisky, ale pokud jste fanda silnějších nebo exotičtějších nápojů, doporučujeme zkusit něco z lihovin absintu, cachacy, Metaxy či různých druhů likérů a koňaků.

Nabízíme také klasicky známé lihoviny, mezi které bychom mohli zařadit také v současné době velmi známého Captaina Morgana, jenž dnes patří mezi vysoce odebírané zboží. Naše doporučení v oblasti rumu je rozinkama slazený rum Legendario Elixir, jenž spadá do kategorie kubásnkých rumů. Avšak záleží na chuti každého jednotlivce a věříme, že Alkoholix.cz vám s výběrem určitě pomůže a mile překvapí svými cenami, které jsou výrazně nižší oproti kamenným obchodům.