Česká republika

Internetový obchod a alkoholickými nápoji

Alkoholix.cz je nový internetový obchod zaměřený na alkoholické nápoje. Alkoholix.cz byl spuštěn v dubnu roku 2011 a zaměřuje se na nabídku všech druhů alkoholu. V našem sortimentu tak můžete najít nejenom exkluzivní whisky, ale také například kvalitní zahraniční piva či české cidery, které se tolik hodí na osvěžení v neúprosném letním počasí. Internetový obchod s alkoholem má oproti klasickému nákupu v kamenné prodejně hned několik výhod. Nabídka produktů je totiž mnohem širší, než v běžných obchodech a cena zboží je mnohem nižší. V našem bohatém sortimentu najdete například už zmíněnou širokou nabídku whisky, ať už proslulých skotských, irských nebo amerického bourbonu.

Uspokojíme přitom opravdu všechny, milovníci whisky zde najdou opravdu kvalitní a často limitované produkty. Pořadatelé party si zase určitě vyberou z levnějších whisky ve větších lahvích. Whisky to ale pouze začíná, nabídneme vám také pravé mexické tequily vyráběné z modrého agáve, unikátní a chuťově úžasné karibské rumy. Mnohé z rumů v naší nabídce se pyšní mnoha oceněními, některé kousky jsou oceňovány jako nejlepší ve své kategorii takřka každý rok. Vaše očekávání splníme i v případě, že máte chuť na jiný alkohol. Internetový obchod Alkoholix.cz nabízí mimo jiné i likéry mnoha druhů (bylinné, ovocné, krémové), medoviny, široký sortiment vodek, ale také populární řeckou Metaxu, francouzský cognac, brazilskou cachaçu, anglický gin, ale také výborné domácí destiláty, jako je typická moravská slivovice, hruškovice nebo třeba meruňkovice.

V obchodě Alkoholix.cz se také snažíme vyjít vstříc co možná nejvíce požadavkům našich zákazníků, rádi vám tudíž pomůžeme s výběrem vhodného alkoholu pro vaše potřeby, právě z tohoto důvodu třídíme v našem eshopu alkohol nejen podle druhů, ale také podle příležitostí, ke kterým se dané láhve hodí nejlépe.