Česká republika

Začínáme již 20.4.2011!

17.04.201117.04.2011

Zajímá vás, kdy spustíme internetový obchod s alkoholickými nápoji zvaný Alkoholix.cz a co budeme přesně nabízet? Nechceme vás dlouho napínat a proto už nyní prozradíme, že obchod spouštíme už 20.4.2011, tedy za pár dnů. A už nyní vám můžeme slíbit, že se takové spouštění nemůže obejít bez soutěží o lákavé ceny, jak jinak, než ty tekuté...

Nabídka produktů v našem eshopu uspokojí opravdu každého, od milovníků kvalitních českých produktů, až po nadšené obdivovatele nejrůznějších značek karibských rumů. Při spuštění eshopu vám nabídneme kolem stovky těch nejlepších produktů ze všech kategorií. Na své si přijdou milovníci rumu, tequily, whisky, vodky, ginu, likérů a mnozí další. Všechny produkty budeme nabízet za opravdu skvělé ceny, které na Internetu ani v kamenných obchodech jen tak nenajdete.

Úvodními produkty ale naše nabídka určitě končit nebude, sortiment budete pravidelně a opravdu svižným tempem doplňovat, abychom se ke konci roku 2011 blížili už tisícovce. A to už je opravdu solidní nabídka, co myslíte? Kromě samotných alkoholických nápojů budeme nabízet i nejrůznější doplňky, za všechny můžeme zmínit třeba nádherné pleskačky, sety skleniček nebo třeba vybavení potřebné pro každou pořádnou párty.

Doufáme, že budete s novým eshopem spokojeni a těšíme se na vaši návštěvu! Alkoholix.cz